Makina me qera rinas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme  makina me qera rinas  që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.Al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me qera rinas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.Al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina me qera rinas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë a hundred 000 EUR

Online
japim makina me qera duke filluar nga 15€Sot 15:03Makina , Tiranë
japim makina me qera duke filluar nga 15€
15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 – 54 999
Online
MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACARSot 09:57Makina , Tiranë
MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR
Viti: 2004
Kilometrazha: one hundred forty 000 – 149 999
Online
Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira Sot 09:54Makina , Tiranë
Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira
Viti: 1999
Kilometrazha: a hundred and seventy 000 – 179 999
Online
Makina familjare me qera five&7&eight vende Tirane RinasDje 08:54DYQANI Makina , Tiranë
Makina familjare me qera 5&7&8 vende Tirane Rinas
19 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: five 000 – 9 999
Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas03 Nën 09:41DYQANI Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë
Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas
1 one hundred 000 EUR

Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ! 04 Tet 14:12Makina , Tiranë
Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita !
20 EUR / ditëViti: 2013
Kilometrazha: zero – four 999
Makina me Qera nga Alexandra Travel19 Sht 20:59DYQANI Makina , Tiranë
Makina me Qera nga Alexandra Travel
1 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: zero – four 999
Makina me qera nga Alexandra Travel19 Sht 20:59DYQANI Makina , Tiranë
Makina me qera nga Alexandra Travel
1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: zero – four 999
Makina me Qera nga Alexandra Travel19 Sht 20:59DYQANI Makina , Tiranë
Makina me Qera nga Alexandra Travel
1 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 – four 999
Biznesi me qera18 Sht 12:33Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë
Biznesi me qera
2 LEK / muaj

shitet ambienti ose jepet me qera ne vore tek kastrati madh 15 Sht thirteen:44Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
shitet ambienti ose jepet me qera ne vore tek kastrati madh
shitet ose jepet me qera okazion ne vore tek kastrati madh thirteen Sht 15:05Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
shitet ose jepet me qera okazion ne vore tek kastrati madh
shitet super ambienti ne vore tek kastrati madh 02 Sht 16:01Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
shitet extraordinary ambienti ne vore tek kastrati madh
❌❌jepet me qera❌❌29 Gush 14:58Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
❌❌jepet me qera❌❌
jepet me qera okazion tremendous ambient tek kastrati madh ne vor28 Gush 13:42Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
jepet me qera okazion outstanding ambient tek kastrati madh ne vor
❌❌jepet me qera ambienti ❌❌22 Gush 13:44Makina , Tiranë
❌❌jepet me qera ambienti ❌❌
Viti: 2021
Kilometrazha: 250 000 – 299 999
jepet me qera 19 Gush 16:25Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë
jepet me qera
jepet me qera 19 Gush 16:21Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë
jepet me qera
jepet me qera 19 Gush 16:14Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
jepet me qera
Makina me Qera duke filluar nga 15euro Dita21 Korr eleven:00Makina , Tiranë
Makina me Qera duke filluar nga 15euro Dita
25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: one hundred thirty 000 – 139 999
makina me qera durres rinas05 Korr 11:48Servis për makina , Durrës
makina me qera durres rinas
25 EUR

Citroen Jumper 2014 Frigorifer Okazion shitet ose ndrrohet08 Maj 09:29Makina , Tiranë
Citroen Jumper 2014 Frigorifer Okazion shitet ose ndrrohet
Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 – 249 999
MAKINA ME QERA 07 Maj 07:53Makina , Tiranë
MAKINA ME QERA
1 LEK / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 – 19 999
Makina me qera 12 euro dita. 14 Pri 07:40Makina , Tiranë
Makina me qera 12 euro dita.
2 EUR / javor

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 – 14 999
makina me qera rinas01 Shk 14:03Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë
makina me qera rinas
25 EUR

❌❌shitet biznesi notable okazion ❌❌24 Tet 19:18Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë
❌❌shitet biznesi brilliant okazion ❌❌
a hundred and five 000 EUR

Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas08 Korr 17:16Ambiente biznesi Industri dhe Puntori , Tiranë
Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas
1 a hundred 000 EUR

Makina me qera..Aeroport rinas17 Maj 15:11Makina , Tiranë
Makina me qera..Aeroport rinas
15 EUR

Makina Me Qera 069440370617 Jan 11:04Makina , Tiranë
Makina Me Qera 0694403706
Viti: 2010
Kilometrazha: one hundred fifty 000 – 159 999
Makina Me Qera 069440370617 Jan 11:04Makina , Tiranë
Makina Me Qera 0694403706
Viti: 2006
Kilometrazha: one hundred fifty 000 – 159 999
Makina Me Qera 069440370617 Jan 11:04Makina , Tiranë
Makina Me Qera 0694403706
Viti: 2007
Kilometrazha: a hundred and forty 000 – 149 999
Makina me qera Spahiu 0696789920 (Automatike)29 Sht 18:24Makina , Durrës
Makina me qera Spahiu 0696789920 (Automatike)
Viti: 2005
Kilometrazha: one hundred 000 – 109 999
Makina me qera spahiu 069678992029 Sht 18:23Makina , Durrës
Makina me qera spahiu 0696789920
Viti: 2005
Kilometrazha: one hundred 000 – 109 999
Makina me qera durres Spahiu29 Sht 18:22Makina , Durrës
Makina me qera durres Spahiu
Viti: 2006
Kilometrazha: a hundred 000 – 109 999
Makina me qera Spahiu 29 Sht 18:21Makina , Durrës
Makina me qera Spahiu
Viti: 2003
Kilometrazha: one hundred 000 – 109 999
Makina me Qera 09 Gush 23:18Makina , Tiranë
Makina me Qera
20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: one hundred forty 000 – 149 999
Makina Me Qera Ne Rinas sixteen Nën 09:50Të tjera , Tiranë
Makina Me Qera Ne Rinas
20 EUR

Makina me qera Tirane edhe Rinas cmime ekonomike20 Jan 18:33Makina , Tiranë
Makina me qera Tirane edhe Rinas cmime ekonomike
15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 – 24 999
Makina me qera Tirane-Rinas11 Tet 11:36Makina , Tiranë
Makina me qera Tirane-Rinas
2 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 – 14 999
Makina me qera Renirent26 Sht 12:57Makina , Lezhë
Makina me qera Renirent
Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 – 19 999
Makina me Qera Tirane & Rinas 067588996622 Gush 10:04Makina , Tiranë
Makina me Qera Tirane & Rinas 0675889966
20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 – nine 999
Makina me qera 0685869965 (20 euro)10 Korr 20:45Makina , Tiranë
Makina me qera 0685869965 (20 euro)
20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 – 14 999
Makina me qera 069440370606 Pri eleven:58Makina , Tiranë
Makina me qera 0694403706
23 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: one hundred forty 000 – 149 999
MAKINA ME QERA NE AEROPORT RINAS MAKINE28 Sht 11:11Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Tiranë
MAKINA ME QERA NE AEROPORT RINAS MAKINE
14 EUR

MAKINA me QERA ne RINAS,0672136575, Rent a Car25 Sht 22:19Shërbime Të tjera , Tiranë
MAKINA me QERA ne RINAS,0672136575, Rent a Car
14 EUR

MAKINA ME QERA RENT A CARE AUTONOLEGGIO25 Sht 10:17Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Tiranë
MAKINA ME QERA RENT A CARE AUTONOLEGGIO
14 EUR

MAKINA me QERA ne Aeroport,0674545000,Maqin RINAS24 Sht 23:00Turizëm dhe Evente , Tiranë
MAKINA me QERA ne Aeroport,0674545000,Maqin RINAS
14 EUR

Ruaj rezultatet e kërkimit
1 2 Tjetra E fundit
MerrJep.Al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!
MerrJep.Al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.Al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi perfect nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.Al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.Al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.Al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.Al në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.Al
Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me qera rinas 8 800 EUR
Mercedes benz E class 250
Mercedes benz E magnificence 250
1 EUR
Mercedes Benz C300 4matic – 2013
Mercedes Benz C300 4matic – 2013
10 500 EUR
Rreth Galerisë


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *